середа, 20 травня 2009 р.

Тестування з української мови та літератури в Бучацькому районі

test

Для тестування в Бучацькому районі було визначено дві школи: гімназія ім. В. Гнатюка та школа №2. Для випускників у гімназії було підготовано 180 місць, у другій школі -428.


19 травня 2009 року. Школа №2.08.00 год. ранку. Біля школи тихо. Повіває ранковий прохолодний вітер. Співають пташки. Сонце піднімається вище.
Все йде за визначеним Міністерством освіти порядком. Працівники районного відділу освіти очікують учасників тестування. Починають приходити перші спостерігачі. Для них має бути черговий інструктаж. Прибула районний педіатр Заборська Наталія Михайлівна.

09.00 год. При вході до школи охорона. Всередині приміщення представник Бучацького райвідділу внутрішніх справ був на посту від вчорашнього дня.


09.30 год. На подвір’ї школи де-не-де збираються гурти випускників. Почали приїжджати перші автобуси із сіл району та один автобус із м. Монастириська. Охорона в приміщення школи нікого не пропускає.


10.00-10.30. Біля школи гамірно. Прибули майже всі зареєстровані випускники. Лише поодинокі приїхали перед самим початком.


10.45. год. Випускники по одному заходять в школу. Біля дверей їх пропускає охорона за пред’явленням паспорта або інших документів.


Одного учня із Соколівської СЗОШ І-ІІІ ст. не пропустили. Паспорта він ще не мав, а в довідці, яка посвідчувала особу, не було фотографії. Через недбалість, цей одинадцятикласник не зможе в цьому році пробувати стати студентом.


11.00 год. Розпочалося тестування, яке тривало 3 години.


Тепер випускники шкіл будуть чекати на результати майже місяць.


Нам тільки залишається побажати їм успіху !

0 коментарі:

Дописати коментар